У херсонській бібліотеці з'явився мікроскоп-новинка

За допомогою наших очей ми бачимо все, що нас оточує. Але інколи для того, щоб побачити найдрібніші частинки будь-якого матеріалу та речовини, ми маємо використовувати спеціальні прилади – мікроскопи.

Ще в XVII столітті голландський торговець Антоні ван Левенгук одним з перших створив власний мікроскоп. А сьогодні, в XXI столітті, ми користуємось мікроскопом, який носить його ім'я, – Levenhuk DTX 500 LCD з вбудованим ЖК-дисплеєм.

Саме такий мікроскоп з'явився в нашій бібліотеці. Це один з приладів творчого майданчика Maker Space, який створено в бібліотеці за сприяння програми «Вікно в Америку» Посольства США в Україні.

Майданчики Maker Space – це світовий формат креативного простору майстерень, місце для втілення ідей, проведення експериментів, набуття нових практичних навичок та застосування їх на практиці, а також місце цікавого спілкування, наукових дискусій та веселого дозвілля. Сьогодні вони дуже популярні на Заході.

Новинка – мікроскоп – дозволяє вивчати мікропрепарати зі збільшенням від 20 до 500 крат та зберегти результати дослідження у вигляді фотографій та відеозаписів на карту пам'яті microSD.

Випробовували мікроскоп вже в Центрі екологічної інформації: і бібліотекарі, і студенти-екологи. Було перевірено збільшений вигляд різноманітних матеріалів. Якщо ви також маєте бажання чи необхідність скористатися мікроскопом, запрошуємо в бібліотеку на майданчик Maker Spacе.

Херсонська обласна бібліотека ім. Олеся Гончара

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів