Херсонці, до вас можуть завітати шахраї

В Україні вже два роки триває робота по проведенню реформи Виконавчої служби, до її завершення ще далеко, а шахраї вже користаються цим.

Як відомо, одна з умов реформи – запровадження інституту приватних виконавців, які будуть працювати у цьому напрямку поруч із державною Виконавчою службою.

Упродовж двох попередніх років тривала підготовка і зараз вона розпочалася. Вже 26 приватних осіб – кандидатів у «виконавці» склали кваліфікаційні іспити і з часом отримають відповідні документи.

У Міністерстві юстиції України попереджають, що до сьогоднішнього дня жоден приватний виконавець не отримав Ліцензії, а отже, всі хто видає себе за «приватного виконавця» - є шахраями. Про це заявив заступник міністра юстиції України Сергій Шкляр.


Він так само пояснив, що злочинці використовуючи реформу, маючи доступ до рішень суду які з'являються у відкритому доступі (з обмеженим доступом до публічної інформації), використовують примусові рішення Судів та інших владних органів, які мають на це право зі злочинною метою.

Заступник міністра повідомив, що злочинці, шляхом підробки посвідчень, намагаються залякати людей і у такий спосіб отримати гроші, за начебто «не виконання» Судового рішення, або заволодінням приватним майном. Один такий «виконавець» вже намагався «виселити» людей з будинку в Києві.

Чиновник особливо звертає увагу громадян на те, що всі питання, які стосуються «виселення» віднесено до виняткової компетенції державної Виконавчої служби.

Якщо вам випадком надійшли поштою, або «вручено» під розпис «лист», «постанову», «вимогу» або будь-який інші «документ» від приватного Виконавця, не хапайтеся за серце, а беріть в руки телефон і викликайте поліцію: перед вами підробка, яка немає будь-якої юридичної сили.

Якщо вам запропонували зустріч із таким «виконавцем», то юристи радять піти на неї, але незабути прихопити із собою правоохоронців, вони такій зустрічі точно будуть раді.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів