Фіскали Херсонщини зігріли любов’ю сиваських вихованців

Сьогодні на свято останнього дзвоника для вихованців Сиваської школи - інтернату традиційно завітали шефи Головного управління ДФС у Херсонській області.

Саме цей день назавжди залишить в серцях 11 випускників та 103 учнів навчального закладу самі найкращі спогади пов'язані із найщасливішою порою життя – дитинством.

Під час урочистої шкільної лінійки веселими піснями, жартівливими віршами, ліричними танцями учні дарували шефам, гостям, батькам та всім присутнім промінчики свого тепла та щасливі погляди, сповнені надії і радості на краще.

В цей день щирі привітання та слова вдячності звучали для трудового колективу закладу, в особі незмінного директора Сиваської спеціальної ЗОШ-інтернат 1-2 ступенів Галини Колько.

Начальник фіскального відомства області Ігор Клим, передав щирі вітання всім працівникам школи-інтернату, саме шкільна освіта, увага та дієва допомога органів державної влади та громадськості формують всебічний розвиток інтересів та здібностей таких діточок. Адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!

До щирих привітань маленьких вихованців і дорослих випускників закладу від трудового колективу фіскальної служби області долучилася голова профспілкового комітету працівників ГУ ДФС у Херсонській області Вікторія Арустамян, яка побажала всім міцного здоров'я, впевненості у власних силах та прагнення до нових знань.

Фіскали області, окрім привітань, традиційно привезли своїм маленьким друзям канцелярські товари та солодощі. А головне шефи допомогли у проведені ремонтних робіт їдальні навчального закладу, придбали будівельні матеріали, фарби та штори.

Такі зустрічі, завжди, наповнені теплом і любов'ю до кожного дитячого серця, надихають та об'єднують зусилля педагогічного колективу працювати заради майбутнього маленьких громадян, які мають вирости висококультурними платниками податків нашої України!

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон