Херсонський держуніверситет відвідала німецька делегація

19 травня Херсонський державний університету з робочим візитом відвідала делегація з Касселя (Німеччина).

До її складу увійшли представники Фребельсемінару Ельріке Кестнер та Вінфрід Морлок. Захід відбувся з нагоди 40-річчя факультету дошкільної та початкової освіти та 100-річчя ХДУ.

У межах візиту відбулася зустріч гостей з ректором ХДУ Василем Стратоновим з метою обговорення нових форм співробітництва.

Під час неї також були присутні проректор з міжнародних зв'язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова, декан ФДПО Любов Петухова, доцент кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти, координатор Освітнього центру Ф.Фребеля Олена Анісімова та помічник декана з міжнародних питань ст.викладач кафедри філології Ольга Васильєва.

Гості обговорили з адміністрацією вишу шляхи співпраці та висловили сподівання й надалі продовжувати підтримувати професійні й наукові зв'язки.

Варто зазначити, що це вже не перший приїзд німецьких колег до нашого навчального закладу. З цими партнерами наш університет пов'язують дружні й давні професійні відносини.

У межах візиту німецька делегація відвідала Херсонський ясла-садок № 33 та Херсонський ясла-садок № 76 «Вишенька». Також гості вишу долучилися до роботи круглого столу «Актуальні проблеми дошкільної та початкової освіти» та відвідали святковий концерт, присвячений 40-річчю від дня утворення факультету дошкільної та початкової освіти Херсонського державного університету.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон