Олена Урсуленко привітала гостей та учасників фестивалю «Мельпомена Таврії»

У Херсоні відкрився XІX Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». На 8 днів Херсон зануриться у театральну феєрію– карнавальна хода, кілька вистав творчих колективів щоденно, капусник і ще багато чого іншого.

«Приємно спостерігати, як за ці майже два десятиліття наше місто на тиждень стає театральною столицею і не лише України. Цьогоріч творчі колективи 11 країн представлять постановки за класикою і сучасну драматургію. Саме завдяки проведенню такого фестивалю про Херсон знають у Португалії, Білорусі, Угорщині, Вірменії, Туреччині, Грузії, Франції, Литві, Польщі, Румунії. І не лише знають, а готують цікаві прем'єри, аби представити херсонським глядачам і гостям з інших міст України. На театральний фестиваль з кожним роком приїздить все більше і туристів, які шанують справжню творчість. Учасникам фестивалю бажаю творчих злетів, глядачам – естетичної насолоди від театральних постановок», – побажала учасникам театрального фестивалю секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, повідомляє Український Південь.

«Мельпомена Таврії» триватиме до 27 травня. Цього року у фестивалі беруть участь театри 11 країн – рекордна кількість за час його існування.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів