Херсонські прикордонники до безвізу готові

Про готовність Херсонського прикордонного загону до запровадження безвізового режиму з країнами ЄС повідомили у прес-службі прикордонників.

Прикордонники Херсонського загону здійснюють пропуск осіб і транспортних засобів на Херсонщині та Миколаївщині у 18 міжнародних пунктах пропуску авіаційного, морського та річкового сполучення, а також в двох контрольних пунктах в'їзду-виїзду на адміністративній межі.

Усі пункти пропуску в повній мірі готові до запровадження безвізового режиму з країнами ЄС.

Робочі місця військовослужбовців, які здійснюють прикордонний контроль оснащені сучасними засобами зчитування даних з імплантованих безконтактних електронних носіїв у паспортних документах, які виготовлені відповідно до міжнародних стандартів ICAO.

Бази даних прикордонників приєднанні до системи Інтерпол, що дає змогу швидко виявити осіб, які знаходяться в міжнародному розшуку.

Усі військовослужбовці, який здійснюють перевірку документів, пройшли спеціальне навчання та уміло використовують наявні засоби прикордонного контролю. Так тільки за цей рік, завдяки професійним діям персоналу загону вдалося виявити 48 підроблених та 132 недійсних документів.

Іван ШЕВЦОВ
Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон