Херсонцям пропонують приєднатися до нового молодіжного об'єднання

В нашій книгозбірні діє багато любительських клубів за інтересами. Практика показує, що вони користуються широким попитом, особливо у молоді.

Так, співробітники відділу мистецтв розпочали роботу над створенням ще одного нового молодіжного об'єднання, яке б зібрало навколо себе певну категорію відвідувачів зі спільними уподобаннями.

Керувати новоствореним клубом ми запропонували нашому постійному користувачеві, студенту 4 курсу факультету психології, історії і соціології Херсонського державного університету Антоніо де Деушу, який з великим захопленням цікавиться мистецтвом. Хлопець дуже відповідально підійшов до дорученого йому завдання і почав збирати однодумців серед студентів свого навчального закладу та своїх друзів, повідомляє бібліотечний портал lib.kherson.ua.

Наразі вже відбулися перші два невеличких засідання, куди завітала молодь, аби поспілкуватися між собою, подивитися цікаві фільми, послухати приємну музику та розділити свої захоплення з іншими.

Цієї неділі на учасників клубу чекав міні-кінозал з приємною затишною атмосферою, де вони, сидячи на м'яких кріслах-мішках, насолоджувалися переглядом фільму «Рей» на великому екрані. Стрічка розкриває історію життя відомого американського музиканта Рея Чарльза, який створив справжню революцію в музиці. Перегляд завершився жвавим обговоренням за чашечкою гарячого чаю.

Ми продовжуємо згуртовувати молодих людей з цікавими ідеями та поглядами, які б хотіли збиратися разом. Гарне проведення часу гарантуємо. Організуйте своє дозвілля з користю та інтересом!

© 2008 - 2025 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон