Відкриття “Будинку книги” на Херсонщині

Ще в грудні завершився ХІ-й міський конкурс соціальних проектів та програм з молодіжних проблем на 2017 рік, який визначив переможців: проект "Каховка туристична" (ініціативна група "Збережемо нашу історичну спадщину"), проект "Театр — форум "MyWay"" (ММГО "ДіЛО") та проект "Будинок книги" ще молодої (зареєстрована в 2016 році) каховської громадської організації "МО "Нічна Мана" (керівник Ольга Радіонова).

В березні організація розпочала реалізацію свого проекту. За підсумками конкурсу з міського бюджету (за рахунок міської комплексної Програми "Молодь") на реалізацію проекту "Будинок книги" було виділено 2 тис. грн.

Проект з'явився в результаті аналізу однієї з молодіжних проблем, бо саме молодь мало читає книг і вже навіть не відчуває потреби в цьому, а тому питання з кожним роком стає більш гострим. А ті, хто і хотів би задовольнити свої читацькі бажання, в основному, не мають такої можливості через високу вартість книг.

Мета молодіжного проекту "Будинок книги" — дати можливість молоді читати цікаві сучасні книжки українських письменників, активізувати волонтерський рух, об'єднати громаду та виховувати відповідальність.

25 квітня на базі ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" відбувся один із основних заходів проекту — офіційне відкриття "Будинку книги". Присутніх привітала директор навчального закладу Алла Бурнашова.

У відкриті взяли участь і гості свята, які також дарували свої книги молодіжному книжковому будинку: начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, директор станції юних натуралістів Олена Сушко, методист методичного кабінету відділу освіти Лідія Кушнір, представник районному бібліотеки Валентина Птиця, депутат міської ради Денис Цинський, представник Фонду Ігоря Хомінця "Знай більше!" Юлія Компанієць та інші.

Перші читачі отримали можливість взяти дуже цікаві книги для читання.

По закінченні заходу був проведений літературний квест для команди шалених читачів "Крапка", який провела бібліотекар ДНЗ "КПЛСП" Ганна Богданова.

"Каховська Зоря"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон