Перший пішов: на Херсонщині заґратували провокатора

Перший пішов: на Херсонщині заґратували провокатора
У суді Генічеського району Херсонщини завершився відкритий і досить тривалий судовий процес над відомим провокаторомта сепаратистом, лідером партії "СПАС" Едуардом Коваленком.

Судили його за організацію мітингу проти мобілізації, де Коваленко закликав перекривати дороги та захоплювати органи влади. Але й до того за ним рахувалося чимало "подвигів": участь у перекриванні залізниці, створення картинки із "масовими протестами" для Путін-ТВ, порушення громадського порядку, публічні антиукраїнські виступи.

Тож Едуарда Коваленка визнали винним у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ (стаття 114 Кримінального кодексу) та відправили на п'ять років до виправної колонії, затримавши просто в залі суду.

Він перший на Херсонщині сепаратист, який отримав реальний термін покарання із позбавленням волі за свої антиукраїнські випади, але вочевидь не останній.

На черзі - кримінальне провадження у справі колишнього голови Генічеської райдержадміністрації Сейтумера Німетуллаєва. Він утік до окупованого Криму, створивши там маріонеткову організацію "Кирим Бирлиги", а нещодавно закликав кримських татар переїжджати з материкової України до анексованого півострова, обіцяючи "молочні ріки й кисільні береги" у вигляді автоматичного надання громадянства РФ.

Про утиски, знущання та арешти кримських татар кремлівськими посіпаками "кишеньковий політик" у розтиражованому через Інтернет виступі не прохопився ні півсловом.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів