Нардеп Купрій готовий захищати Херсонську морську академію

Про це народний депутат України, один з лідерів українського об'єднання патріотів "УКРОП" Віталій Купрій заявив вчора, 12 травня під час робочого візиту до Херсона:

...Був вчора у Херсонській морській академії. Елітний заклад міжнародного рівня, нагороди, Оксфорд, 27 млн. дол. іноземних інвестицій в обладнання для навчання капітанів, професійне навчання англійської мови по високим стандартам, згуртований колектив, дисципліновані студенти (більше 7000), черга іноземних роботодавців щоб працевлаштувати нашу молодь.

Як людина яка має безпосереднє відношення до морської справи і знається на тому як функціонує вища освіта у розвинутих країнах, я до сих пір не можу стримати позитивних емоцій.


Але й тут все не так, як треба. За загадковими обставинами невдовзі після відвідування Академії президентом Порошенком і прем'єром Гройсманом (які до речі публічно хвалили її керівництво) там почались безкінечні перевірки. Нацполіція, СБУ, представники Міністерства освіти...

Жодних порушень не знаходять, але ходять і ходять. Складається враження що хтось поклав око на заклад і хоче його поставити під свій особистий контроль. Трудовий колектив в постійному стресі, інвестори нервують і зупиняють співпрацю. Псується імідж держави.


Я був у начальника поліції Херсонської області, у них є якась "висосана з пальця" кримінальна справа за заявою депутата Капліна. Вважаю, що неправдиве повідомлення про злочин також має бути розслідуване!

У вівторок ми з делегацією з Академії виступаємо на прес-пойнті у Верховній Раді. Донесемо цю проблему до депутатів і суспільства.

Україна має пишатися такими навчальними закладами і не вбивати курицю, яка несе золоті яйця! - заявив Віталій КУПРІЙ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон