Співаковський: Як ми сьогодні подбаємо про день завтрашній, таке майбутнє нас усіх і чекає

На днях у Херсоні, за участі керівників області та міста, відкривали сучасний спортивний майданчик з спеціальним м"яким покриттям у дитячому садочку №33

Своїми враженнями про цю подію поділився народний депутат України Олександр Співаковський:

Кошти на нього в розмірі 260 тис. грн. надійшли з держбюджету, з фонду соціально-економічного розвитку, за що хочу щиро подякувати Уряду і особисто прем'єр - міністру Володимиру Гройсману, який завжди ставиться до питань дитинства, освіти як до найпріорітетніших. Долучилися до будівництва спортмайданчику і міська влада Херсона, і партнери з Німеччини.

Коли разом із міським головою перерізав червону стрічку, пригадалося, як 25 років тому влада розпродувала приміщення дитячих садочків. Про наслідки ніхто навіть не думав. А коли люди стали жити краще, народжуваність почала зростати, черги на місця в дитсадочках утворилися на роки вперед. Та недалекоглядна політика створила нам зараз дуже серйозну проблему по всій країні.

І лише тепер, завдяки децентралізації, місцеві громади отримали кошти, які дозволять поступово її вирішити. Наприклад, дитсадку №33 минулого року з міського бюджету було виділені гроші для відкриття додаткової групи. Та все одно місць не вистачає, як розповіла нам завідувачка Агафія Ковальчук.

Бо це один із найкращих дитсадків міста, тут чудовий колектив (до речі, всі — випускники ХДУ). Останні три роки садочок працює за методикою видатного німецького педагога Ф.Фрьобеля, а методичний супровід здійснює факультет дошкільної та початкової освіти ХДУ та обласна організація Фрьобель -товариства.

Однак таких дитячих садочків має стати більше. Нам потрібно дбати не лише про день сьогоднішній, а й про прийдешній. І добре, що нинішня влада (і в центрі, і на містах) абсолютно усвідомлює це, і як би не було важко, але знаходить для цього потрібні кошти.

Бо як ми сьогодні подбаємо про день завтрашній, таке майбутнє нас усіх і чекає, - впевнений народний депутат України Олександр Співаковський

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон