Концерт для Лілії на Херсонщині

«Надію на життя» для Лілії Корсун міг подарувати кожен, хто завітав на благодійний концерт. Адже захід пройшов для збору коштів на підтримку тяжкохворої каховчанки.

За ініціативи творчих працівників міського Палацу культури «Меліоратор» та благодійного фонду «Лепта» відбувся благодійний концерт «Надія на життя».

Святковий настрій заходу створювали творчі колективи МПК «Меліоратор» («Надія», «Радість»), вихованці Центру дитячої творчості, духовий ансамбль. Гостей вражали не тільки традиційними професійним вокалом та майстерністю хореографії, а й декламуванням поезії та акторською грою.

Ця чудова подія принесла глядачам, учасникам та організаторам надзвичайно позитивні емоції, а найголовніше — ще на один крок наблизила Лілію Корсун до її найзаповітнішої мрії — бути здоровою.

В результаті на концерті було зібрано — 10133 грн. І це, безперечно, свідчить про добрі серця та небайдужість каховчан.

Крім цього, Людмилою Без'язичною та Андрієм Гонтою був організований благодійний аукціон, виставлену картину на якому придбав Олександр Бойко. Ці кошти передано особисто Лілі, а саму картину Олександр Олександрович передав благодійному фонду»Лепта» для подальших акцій та ярмарок.

На концерті був присутній і селищний голова Любимівки (саме звідти Лілія) Сергій Коновалов, який теж не залишився осторонь проблеми, побажав скорішого одужання і передав на лікування 500 грн.

Хочеться подякувати всім, хто був причетний до цієї чудової, зігріваючої своїм теплом сердець події. Велика шана організаторам, а саме: колективу МПК «Меліоратор», благодійному фонду «Лепта», учасникам концерту, глядачам — всім хто подарував свою часточку добра для спасіння молодого життя.

Звичайно, захід відвідала і сама Лілія Корсун. Нагадаємо, дівчина бореться із хворобою вже 8 років. Щоб здійснити мрію дівчини — стати здоровою, необхідно зібрати 22 тисячі доларів на трансплантацію нирки в Туреччині.

Реквізити для допомоги: ПриватБанк — гривня 4149 4393 9377 2110, USD5168 7573 1722 8437, EUR5168 7573 1722 8429, RUB4149 4978 6102 9660

ОщадБанк: 5167 4910 0669 0514

Олександра МІШИНА
"Каховська Зоря"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон