Херсонським випускникам: Ким стати, яким стати?

Завершення навчального року все ближче. Для когось попереду такі довгоочікувані канікули і три місії безтурботного життя. А для когось, це крок у доросле життя. Все, прощавай дитинство.

Випускники старшої школи стоять на порозі вибору життєвого шляху: Ким стати? Яку професію обрати? Куди піти вчитися? Туди де є зв'язки у батьків, чи туди куди тягне серце? А що робити якщо не знаєш чому себе присвятити? А як вчинити так, аби не помилитися?

Зараз саме той вік, коли все здається цікавим і привабливим. Все таке нове, і все малюється у райдужних барвах. Вже потім, через півроку – рік навчання, стане зрозумілим, що ти помилився, що обрана професія не така вже й романтична, а перспективи не такі вже й реальні.

Що зробити, як не помилитися? Виявляється з цього приводу навіть цілі програми розроблено.

Як переконує Прем'єр Володимир Гройсман: «Державна служба зайнятості презентувала цікавий і корисний проект «Світ професій – мій вибір, мій успіх».

Цей проект дає можливість абітурієнтам пройти профорієнтаційний тест в найближчому відділенні служби зайнятості і дізнатися привабливу для себе професію».

Обираєте професію? Спробуйте, скористайтеся порадою пана Гройсмана, може хоч у цьому не обманув, і вам це насправді стане у нагоді?

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон