У Херсоні таки буде «Євробачення – 2017» тільки на екрані...

Нагадаємо, Херсон був одним з претендентів на проведення щорічного Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення – 2017», але конкурс "несподівано" виграла столиця...

У неділю, 7 травня о 19.00 на площі біля кіноконцертної зали «Ювілейний» відбудеться урочисте відкриття фан-зони щорічного Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення – 2017» на Херсонщині, яка працюватиме щодня до фіналу конкурсу 13 травня.

Гості фан-зони матимуть змогу слідкувати за подіями з головної сцени конкурсу в Києві у режимі онлайн завдяки прямим включенням.

Також спеціальним подарунком для мешканців області стане виступ запрошених зіркових гостей – цьогорічних учасників відбору міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017» гуртів «Сальто Назад» і «MamaRika», який стане можливим завдяки підтримці голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва й головному партнеру телеканалу «MusicBox».

Окрім цього, в день відкриття фан-зони й з нагоди старту «Євробачення – 2017» 7 травня також відбудеться велоралі «Херсон – Євробачення». Така акція проходитиме за ініціативи громадських організацій «ВелоХерсон» і «Спорт для всіх» під патронатом голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.

Урочистий початок велосипедної акції відбудеться о 10.00 біля ККЗ «Ювілейний», а стартуватиме у місті Гола Пристань і дистанція велоралі складатиме 43 кілометри – саме стільки країн цьогоріч братиме участь у пісенному конкурсі «Євробачення – 2017» у Києві.

Вже о 17.00 на площі біля ККЗ «Ювілейний» переможців велоралі «Херсон – Євробачення» привітає й вручить нагороди очільник області Андрій Гордєєв, після чого розпочнеться робота фан-зони.

Запрошуємо взяти участь у святкових заходах в рамках проведення «Євробачення – 2017» й разом слідкувати за подіями з головної сцени пісенного конкурсу в Києві!

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон