Ситуація з дорогами Херсонщини на особистому контролі губернатора

Про це заявив сам голова Херсонської облдержадміністраціії Андрій Гордєєв, який планує залучити додаткові кошти на ремонт доріг і котролює їх використання:

«...Щодня чую критику щодо стану доріг у Херсонській області.

Так, проблеми є і вони мені добре відомі, оскільки я постійно виїжджаю до людей в райони.

На моєму автошляху зустрічаються ті ж самі ями, що й усім автомобілістам.

Як відповідальний управлінець і патріот рідного краю доводжу до вашого відома, що ситуація з дорогами у Херсонській області на моєму особистому контролі.

Моя мета – залучити півмільярда гривень на ремонт доріг. Ці гроші витрачатимуться на поточний середній та капітальний ремонти.

Так, якщо зазначений ямковий ремонт - це підтримання дороги в стані можливості здійснення проїзду, то поточний середній ремонт - це знімається старий асфальт і кладеться новий. Дорога набуває необхідних параметрів і по ній можна безаварійно їздити 10 років. Ми плануємо такий ремонт на автодорогах М 14 – це три ділянки, 9 ділянок на дорозі Мар'янське-Берислав та інших, загальною протяжністю 65 км.

На сьогодні працює 19 бригад дорожніх робітників по області і 1 автомобіль спеціального призначення на автодорозі М-17 в районі м. Олешки. Це автомобіль Голопристанської філії дорожньо-експлуатаційної дільниці.

Основні роботи, які виконуються: на автодорозі Р 47 від Херсона та Дар'ївки в бік Шилової балки знаходяться дві бригади. Одна з них на 5-му кілометрі, а друга - на 55-му. Вони здійснюють аварійний ямковий ремонт.

Ще 8 бригад знаходяться на автодорозі Т 0403 Мар'янське-Берислав з 69 по 98 кілометри. Вони виконують роботи з 27 по 30 квітня з настеляння асфальтобетону для ремонту доріг до святкування на Кам'янській Січі.

Там є дамба через балку перед поворотом на Республіканець, але на ній не будуть працювати з гарячим асфальтобетоном, бо це передбачає інший комплекс робіт та розробку проектно-технічної документації. Ми зробимо там безаварійний проїзд. А ямочний ремонт цієї дороги буде виконано до 1-го травня.

Крім цього працюють бригади на автодорозі М 14 - це дорога від межі Миколаївської та нашої областей до межі із Запорізькою в напрямку на Мелітополь. Хоча до дощів аварійна ямковість була ліквідована у значному обсязі, але через дев'ятиденні дощі та загальну зношеність доріг, проїзд важковагового транспорту, що вкупі спричинило виникнення нової ямковості, яку наразі довелося ліквідувати.

Працюють чотири бригади в основному в Нижньосірогозькому та Іванівському районах. Ще дві бригади, які працюють на автомобільній дорозі Р 47. Одна з них на 168 км (це між Новотроїцьким і Генічеськом), а інша на 157 км – це не доїжджаючи до Новотроїцького. Вони ліквідують аварійну ямковість.

Якщо ви помітили недобросовісну роботу дорожників під час здійснення ямкового ремонту, повідомляйте. Будемо застосовувати міри...», - запевнив Андрій Гордєєв.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів