На Херсонщині місцеві ради проти продажу землі

В Херсонській області ВО "Батьківщина" розпочала кампанію серед місцевих депутатів, яка направлена на підтримку продовження мораторія на заборону продажу землі сільськогосподарського значення.

На сесіях місцевих рад депутати від ВО "Батьківщина" пропонують підтримати Звернення щодо заборони землі. Частково місцеві ради публічно підтримують цю ініціативу.

Так, Бериславська та Каховська районні ради своїми рішеннями вже підтримали Звернення до центральних органів влади щодо заборони продажу землі. Деякі ради утримуються від публічного оголошення своєї позиції.

Днями відбулася позачергова сесія Скадовської районної ради. До порядку денного сесії було внесено вісім питань, які потребували невідкладного вирішення та відповідно до законодавства і регламенту роботи районної ради, попередньо були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій.

Звернення із ініціативою ВО "Батьківщина" щодо заборони продажу землі було розглянуто вже після розгляду всіх питань сесії та її закриття. Депутат районної ради від "Батьківщини" Юрій Бобилєв лише проінформував присутніх про ініціювання проведення всеукраїнського референдуму з цього важливого питання...

Політична Херсонщина

P.S. Нагадаємо, що 19 квітня у Києві відбулися збори ініціативної групи щодо організації Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу землі сільськогосподарського призначення.

Учасники заходу проголосували за те, щоб на Всеукраїнський референдум було винесене питання в такому формулюванні: «Чи підтримуєте ви продовження існуючої заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення безстроково?»

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів