В ХДУ започаткували нову форму роботи зі школярами

13 квітня на факультеті біології, географії і екології у науково-дослідній лабораторії активних форм навчання біології та екології (керівник професор М.Сидорович) була започаткована нова форма роботи зі школярами – «Майстер-клас для учнів у науковій лабораторії ХДУ».

На заході ліцеїсти не тільки дізнались про напрями цитоекологічних досліджень ФБГЕ, а й оволоділи біометричними та цитологічними методиками. Учні провели наукове дослідження, у якому засобами фітотестування власноруч визначили токсичність питної води з пункту продажу поблизу головного корпусу університету.

Ліцеїсти подякували організаторам за цікавий науковий досвід. Отже, можна зробити висновок, що апробація нового профорієнтаційного заходу пройшла вдало.

Факультет біології, географії і екології запрошує майбутніх абітурієнтів до наукової студентської групи «Цитоеколог» (аудиторія 614 б головного корпусу ХДУ)!

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів