Гордєєв: Нехай сила Христового Воскресіння наповнить наші серця щирою радістю

Цими словами голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв супроводжував передачу Благодатного вогню з Єрусалиму релігійним громадам Херсонщини.

Напередодні,15 квітня за сприянням голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва був доставлений Благодатний вогонь на Херсонщину щоденним авіарейсом Київ-Херсон компанії МАУ.

В кожній з християнських громад Благодатний вогонь з нетерпінням чекали та урочисто зустрічали як священнослужителі, так і віряни. Момент передачі вогню пройшов в емоційній обстановці за великою кількістю прихожан, які кожного року чекають на це диво.

«Сьогодні до усіх церков і храмів Херсонщини привезено Благодатний вогонь з Храму Гробу Господнього, який знаменує воскресіння Ісуса Христа. Священна іскра буде сьогодні передана представникам християнських Церков.

Тож нехай сила Христового Воскресіння наповнить наші серця щирою радістю спілкування з близькими, адже саме в цей день ми зустрічаємося з найріднішими людьми, аби за святковим столом побажати один одному щастя, здоров'я і благополуччя!

Хай у ваших оселях завжди будуть затишок і добробут, душа стає світлішою, серце зігріває любов, а помисли будуть щирими та добрими», - звертаючись до громади сказав Андрій Гордєєв.

За матеріалами Херсонської ОДА

Благодатний вогонь – це вогонь, який сходить в Храмі Господньому в суботу, Напередодні Світлого Христового Воскресіння, що вважається справжнім дивом і засвідчує безмежну любов Бога до людей, який дає знак про своє існування і закріплює віру у безсмертя душі кожної людини, яка є «іскрою Божою». Православні Християне передають його від свічки до свічки як побажання миру та благословення.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів