Про талановитих дітлахів Херсонщини

Кожна дитина народжується із зернятком в руці, треба знайти те поле, на якому воно проросте...

У Палаці молоді та студентів Херсона за ініціативи видавничого центру «Перлина» відбувся урочистий вихід в світ першої збірки у рамках проекту «Майбутнє Херсонщини – талановиті діти».

Діти – наші посланці у майбутнє, народжені для збереження колосального досвіду батьків та побудови кращого життя. Діти здатні удосконалювати світ і відкривати нові можливості, знаходити надсучасні рішення через нестандартні погляди на старі проблеми. Кожне маля – неповторне, воно як цілий Всесвіт, у якому існує безмежжя варіантів для власного прояву.

Творчий колектив ВЦ «Перлина» переконаний, що Золотий фонд України існує в наших дітях, їхніх думках, вчинках та устремліннях. Висвітлення актуальної теми забезпечення потреб дитинства, розвитку потенційних здібностей підростаючого покоління, сприяння реалізації можливостей обдарованих дітей стали основою проекту, що відкриває нові обличчя, дає шанс кожному розкрити себе для друзів, родини, всієї України. Сторінки книги сповнені запальним духом змагання, радістю й торжеством перемог найталановитіших дітей Херсонщини.

Організатори свята привітали учасників проекту — а їх з усієї області було більше трьохсот — та побажали великих перспектив у майбутньому.

Гордість і надія Каховського району та міста Каховка в першому виданні книги представлена досягненнями 33 учасників.

Серед них – учень 8 класу Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов Ярослав Хоменко. Цей яскравий, неординарний хлопець втілює в собі надзвичайну щирість, сонячність, креативність, вибухову оригінальність та артистизм.

Відмінно навчається, має яскравий світ захоплень та перемог.

Ярослав нагороджений грамотою благодійного фонду І.Хомінця «Знай більше!» за активну життєву позицію і громадську діяльність, багатий творчий потенціал, невичерпну енергію, участь у соціальних проектах та став абсолютним переможцем, отримавши Диплом І ступеня у обласному літературному конкурсі «Легенди Херсонщини», за авторську роботу та долучення до важливого проекту, націленого на розвиток культури, історії й туризму рідного краю (2016 р.). Юнак мріє у майбутньому принести користь рідній Каховці та досягти високої мети.

Ярослав щиро вдячний своїм вчителям та рідним за безмежну любов, розуміння, підтримку й мудрі поради.

А зараз відкрилася нова грань його таланту — хлопець із головою занурився у світ поезії: «Щось казкове находить на мене, щось неймовірне, а потім я починаю розуміти, що то муза прилетіла на крилах натхнення й забрала мене у країну фантазій та мрій...».

Кожна дитина талановита, головне допомогти їй знайти себе!

Вітаємо вас, наші талановиті дітлахи! Вами пишається вся Україна!

"Каховська Зоря"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів