Всеукраїнський конкурс відбувся в ХДУ

6-7 квітня в Херсонському державному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Романо-германські мови і літератури».

Уже третій рік поспіль студентів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації радо приймає наш навчальний заклад, зокрема факультет іноземної філології.

Урочисто конкурс відкрили ректор ХДУ Василь Стратонов, проректор із наукової роботи Сергій Омельчук, в.о. декана факультету іноземної філології Ірина Гоштанар, завідувач кафедри англійської мови та методики її викладання Ольга Заболотська. Вони привітали учасників конкурсу та побажали їм успіхів під час захисту наукових проектів, а також приємних вражень від перебування у Херсоні і ХДУ.

У межах відкриття був проведений круглий стіл «Наукові пошуки студентів факультету іноземної філології», на якому з доповідями про свої здобутки виступили студенти старших курсів факультету.

Вони поділилися своїми враженнями про програми стажування, зокрема студентка Вікторія Кисельова (09-1-191М група) представила аудиторії інформаційний ролик про стажування за програмою Erasmus+ в університеті Австрії. Дар'я Потрухова (09-1-351 група), Анастасія Кравченко (09-1-351 група) та Марія Андрієвська (09-1-241 група) розповіли про навчання у Поморській Академії (Слупськ, Польща). На заході були присутні й учасники програми Work and Travel та інших. Проходження таких практик є однією із головних умов саморозвитку і першою сходинкою на шляху до світлого майбутнього.

Запрошеними гостями круглого столу були призери попередніх конкурсів, колишні студенти факультету іноземної філології – Ганна Борис та Іван Ткаченко. Вони із задоволенням поділилися з присутніми своїм досвідом написання наукових робіт й участю в подібних конкурсах і конференціях.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів