"Генгірка" Херсонської обласної ради

Рішенням ХІІ сесії обласної ради VII скликання базу відпочинку "Генгірка" ліквідували та створили нове комунальне підприємство Херсонської обласної ради

Справа в тому, що "Генгірка", як структурний підрозділ Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради, потребує значних додаткових фінансових ресурсів.

Про це свідчить аналіз, проведений Управлінням розвитку об'єктів спільної власності територіальних громад. Втім, аналіз показав, що заклад може функціонувати як окреме комунальне госпрозрахункове підприємство, тобто кошти від продажу путівок будуть зараховуватися підприємству як дохід від надання послуг.

До обласного бюджету перераховуватиметься відсоток від отриманого прибутку підприємства. З чим погодилися члени постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності.

Тому депутати вирішили ліквідувати базу відпочинку "Генгірка" у Генічеському районі Херсонщини, а на її базі створено нове комунальне підприємство"Генгірка" Херсонської обласної ради.

Питання винесено на сесію і підтримано більшістю голосів.

Херсонська обласна рада

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів