Херсонським ліцеїстам розповіли про альтернативні джерела енергії

Нещодавно у Херсоні відбулась чергова інформаційна зустріч «Енергозбереження – крок у майбутнє» з учнями 4 класу Таврійського ліцею мистецтв № 58.

Ініціаторами заходу стали Громадянська мережа ОПОРА спільно з комунальним підприємством «Херсонська енергосервісна компанія».

Школярі переглянули презентацію «Альтернативна енергія. Її види», що розповідає про використання відновлювальних джерел енергії. Також в ігровій формі діткам розповіли, які бувають заходи з економії енергоресурсів та що вони можуть робити, аби допомогти батькам менше платити за комунальні послуги.

«Я був приємно задоволений обізнаністю дітей та їхнім зацікавленням до цієї теми. Школярі уважно слухали про енергозбереження. Крім того, дітлахи самі задавали питання стосовно переробки відходів та чистої енергії», – прокоментував зустріч представник КП «ХЕСКО» Ігор Семенишин.

«У черговий раз переконуюсь, що саме діти – наше майбутнє. Вони активні та вже розуміють, що потрібно економити енергоресурси та берегти навколишнє середовище. І це найважливіше. Тому ми будемо продовжувати проводити тематичні зустрічі зі школярами», – зазначила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітта Олійник.

Учні отримали від ОПОРИ інформаційні матеріали з корисними порадами про те, як економити світло, газ та воду, підготовлені в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

ОПОРА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів