У Херсонській облраді стався конфлікт особистостей

Сьогодні, 31 березня, в обласній раді відбувся конфлікт, в який довелося втрутитися голові облради Владиславу Мангеру.

Під час родподілу вільних залишків загального фонду обласного бюджету, між членами комісії з питань бюджету і фінансів розгорілася гостра дискусія, зокрема – з питання виділення коштів на розвиток Центру медичної реабілітації учасників АТО.

Дехто з колег звинуватив голову бюджетної комісії у саботуванні та використав засідання для з'ясування особистих стосунків з Павлом Філіпчуком.

Голова ж комісії у своїх діях керувався законом, але "найчесніших" депутатів його принципова позиція дратувала ще більше. Не зважаючи на присутність журналістів, вони продовжували розвивати конфлікт і не давали голові бюджетної комісії вести засідання.

Дякуючи Оксані Булаховій, яка зробила колегам зауваження, наголосивши на не етичній поведінці, градус напруги був знятий.

Голова обласної ради Владислав Мангер звертається до всіх депутатів Херсонської обласної ради з проханням керуватися у своїй діяльності та поведінці загальновизнаними принципами порядності, честі і гідності та не допускати образливих висловлювань, не використовувати у публічних виступах недостовірні або неперевірені відомості стосовно органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ і організацій, їх керівників та інших посадових чи службових осіб, депутатських груп, фракцій, окремих депутатів місцевих рад, як того і вимагає Закон України «Про статус депутатів місцевих рад».

Анжела ГОЖА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів