“Підакцизні” бізнесмени не знають податкове законодавство

Протягом січня - лютого ц. р. за порушення законодавства у сфері обігу підакцизної продукції у підприємців нашого регіону анульовано 153 ліцензії.

З них 79 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 74 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

За порушення законодавства під час продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, працівниками відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області анульовано 3 ліцензії у бізнесменів Херсонщини з початку року. Окрім того, за несвоєчасне внесення чергового платежу призупинено дію 25 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном.

Нагадаємо: відповідно до чинного законодавства, за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім передбачено анулювання ліцензії та штрафні санкції. Розмір штрафу, який застосовується до суб'єкта господарювання, складає 6 800 гривень.

Прес-служба ГУ ДФС у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів