На Херсонщині працевлаштовано безробітних

Для оперативного підбору персоналу сільськогосподарському виробничому кооперативу «Борозенське»,ТОВ «Перше Травня» та виробничому кооперативу «Сільська родина», що на Великоолександрівщині, протягом березня місяця районний центр зайнятості провів міні-ярмарки вакансій.

Раніше ці підприємства не одноразово зверталися до центру зайнятості за допомогою у підборі кадрів.

Цього разу підприємствам потрібні трактористи, трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, муляри.

Двадцять вісім безробітних взяли участь у ярмарках-вакансій.

Директор Великоолександрівського районного центру зайнятості Максим Децик, зазначив важливість співпраці, своєчасний та якісний підхід до комплектування кадрів на підприємствах, ще раз нагадав роботодавцям про можливість підвищення кваліфікації безробітних за направленням служби зайнятості.

Представники відділів кадрів підприємств розповіли про умови та обов'язки працівників, зосередили увагу присутніх на основних вимогах до претендентів на роботу, відповіли на численні запитання присутніх.

З кожним претендентом на працевлаштування керівники підприємств провели індивідуальну бесіду, за результатами проведених заходів 22 безробітних були працевлаштовані.

"Херсонський обласний центр зайнятості"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів