На Херсонщині за свідомий вибір професії

Кожен з нас знає, наскільки важливо знайти своє місце в житті, займатися справою, котра до душі, самоствердитися у професійній діяльності.

Тому одним з важливих питань сьогодення є формування у дітей уявлення про власну відповідальність за своє майбутнє, свідомий вибір професії та життєвий шлях.

Каланчацьким районним центром зайнятості продовжується робота з учнями стосовно підвищення рівня престижності робітничих професій, допомоги школярам у виборі майбутньої професії, визначенні власних схильностей, здібностей та професійних якостей.

Так, нещодавно, у Гаврилівській ЗОШ Каланчацького району пройшов профорієнтаційний урок для учнів 8-11 класів. Захід направлений на допомогу у вирішенні певних проблем, що виникають у школярів при виборі професії, допомогу зорієнтуватися у світі професій та зробити правильний вибір для подальшої професійної самореалізації. Під час роботи обговорювалися питання щодо помилок у виборі професії, було розглянуто сучасний ринок праці.

Разом з учнями фахівці розібрали формулу «Хочу. Можу. Треба.», як орієнтир при відповіді на питання «Ким я хочу бути?». Інформація, що надавалася під час заходу, змусила учнів задуматися над своїм майбутнім та спонукала серйозно замислитися над пошуком вірного професійного шляху. Жоден учасник не залишився байдужим до питань, що підіймалися та обговорювалися.

Наприкінці заходу учні отримали буклети, що містять корисну інформацію.

Каланчацький центр зайнятості веде активну профорієнтаційну роботу зі школярами, допомагаючи їм у виборі майбутньої професії та націлюючи їх на те, щоб школярі обирали саме ті професії, що користуються попитом і є актуальними на ринку праці нашої області.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів