Відпрацьовувати вкрадені кимось гроші будуть херсонці?

Мешканців обласного центру запросили на суботник. Ну, й що тут такого? Та, ні, все нормально – весна, час на вулицях, у парках та скверах наводити лад.

Представники різних громадських організацій та партій традиційно проводять такі заходи на весні і для себе реклама, і для міста користь.

Цього разу здивувало те, що на суботник запросив ніхто інший, як директор комунального міського підприємства, яке за своєю функцією і відповідно до виділених грошей й повинне займатися цими питаннями.

«18 березня, в 10.00, у парку Маргелова (Придніпровський парк, район ДКТ), з ініціативи КП «Парки Херсона» відбудеться суботник», - повідомив керівник КП «Парки Херсона» Сергій Белоковиленко.

І додав: «... всі небайдужі жителі Дніпровського району, дорослі і діти! Приходьте родинами і дворами! Чекаємо вас на алеї за клубом «Шаде». Після суботнику всіх бажаючих запрошуємо випити чашечку чаю і продовжити спілкування у цікавій компанії».

Цікаво, а у якому місці директор КП буде відповідати на головне питання: «А за що тоді КП отримує міські бюджетні гроші, якщо воно збирає безкоштовну робочу силу»?

Може у суді?

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів