Улов на двісті тисяч гривень

У Генічеському районі Херсонської області прикордонники, в рамках протидії протиправній діяльності у контрольованих прикордонних районах,затримали двох громадян України, які незаконно виловили риби на понад 200 тисяч гривень.

У ході встановлення обставин виявилось, що мешканці населеного пункту Атманай та міста Генічеськ займалися незаконним виловом водних живих ресурсів і вже встигли виловити понад 300 рибин піленгасу.

Промисел громадяни здійснювали за допомогою забороненого знаряддя лову, а саме – зяберної сітки завдовжки 150 метрів. Представники рибоохорони, які прибули на місце правопорушення, оцінили улов у суму понад 200 тисяч гривень.

Вилучену рибу, знаряддя лову та маломірний плавзасіб вилучено. До Національної поліції направлено повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за ч.1 ст. 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Відділ взаємодії із ЗМІ
Адміністрації державної прикордонної служби України

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів