Послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалися 15 тисяч безробітних

Протягом січня-лютого 2017 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалося 15,5 тис. безробітних громадян.

Станом на 01 березня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 12,9 тис. осіб, з яких половину складали жінки та безробітні, які проживають у сільській місцевості, третину – безробітна молодь віком до 35 років, також 40% було безробітних, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

Чисельність громадян, забезпечених роботою у січні-лютому 2017 року, становила 2,2 тис. осіб.

Обсяги заявленої потреби підприємств, організацій та установ в працівниках в січні-лютому 2017 року склали 3,4 тис. одиниць, що на 10% більше минулорічного показника. Станом на 01 березня 2017 року кількість вакансій у базі даних служби зайнятості становила 1087 одиниць. У середньому по Херсонській області на 1 вакансію претендувало 8 осіб, які шукали роботу.

Крім того в області активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Збільшення їх кількості в усіх сферах економіки є одним із стратегічних заходів активного державного регулювання стану ринку праці.

За словами директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова впродовж січня-лютого 2017 року 36 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування, із них 23 особи, які відносяться до категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Важливого значення набуває кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Тому з метою підвищення рівня конкурентоспроможності громадян та забезпечення роботодавців висококваліфікованими кадрами служба зайнятості проводить навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Упродовж січня-лютого 2017 року проходили професійне навчання 1,4 тис. безробітних громадян.

З метою забезпечення тимчасової зайнятості громадян та матеріальної підтримки безробітних проводилися оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, до яких у січні-лютому цього року були залучені 558 безробітних.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи
Херсонського обласного центру зайнятості
0552 43-54-33

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів