Керівництво національного парку на Херсонщині звинувачують у непрофесійності

Про це сьогодні, 15 березня, під час мітингу протесту рибалок на площі перед Херсонською облдержадміністрацією,заявив в. о. заступника голови ОДА Євген Рищук.

Як вже повідомляли "Херсонці", протестувальники вимагають вирішити питання щодо надання їм дозволів (квот) на здійснення власної діяльності та вилов риби на території національного природного парку «Нижньодніпровський».

«Ми вбачаємо, на жаль, непрофесійність в роботі самого керівництва національного природного парку «Нижньодніпровський», саме тому обласна державна адміністрація звернула увагу на проблему рибалок, які є платниками податків і розвивають рибальство на території Херсонщини.

Під час наради питання буде вивчене більш детально і облдержадміністрація надасть свої рекомендації для його вирішення», - прокоментував ситуацію в.о. заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Євген Рищук.

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів