Мангер: Добровольці стали символом мужності та нескореності

Вперше в своїй історії Україна, а з нею і Херсонщина відзначають День українського добровольця.

Саме в цей день, три роки тому сотні майданівців сформували Перший добровольчий батальйон Національної гвардії та рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу боронити незалежність України заради життя молодих.

«Три роки тому у нас не було армії. Минула влада так «постаралася» у цьому плані, що повністю її знищила. І окупант готувався до того, що завоює Україну за декілька тижнів.

Але він не очікував, що у нашого народу настільки високий рівень патріотизму, що за один день ми стали плече до плеча і разом захистили нашу державу, – відзначив голова обласної ради Владислав Мангер під час урочистостей в Херсонському музичному училищі.

– Так, саме завдяки добровольцям ми змогли вистояти в перші дні боротьби, а Україна – зберегти свою незалежність».

За словами Владислава Мангера, добровольці є прикладом, на якому будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців: «Добровольці стали символом мужності та нескореності, фундаментом сьогоднішньої армії. Тому від мене Вам уклін до самої землі, велика шана і подяка», – наголосив голова облради та вручив з нагоди Дня українського добровольця нагороди.

Знаком народної пошани – орденом «ЗА МУЖНІСТЬ І ВІДВАГУ» нагороджено:

Олександра Бондаренка
Ігоря Кравця
Олексія Нагорнюка

Медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ» нагороджено:

Костянтина Василькова
Дмитра Гречиха
Юрія Чайковського

Примітка: Добровольців нагороджено відповідно до наказу всеукраїнського об'єднання громадян «Країна» від 01 березня 2017 року № 3 за представленням голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера за поданням громадської організації «Українська Єдність» за стійкість та мужність, зразкове виконання службового обов'язку, що були виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час виконання бойових завдань у зоні проведення Антитерористичної операції та з нагоди Дня українського добровольця.

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів