На Херсонщині зупинили контрабандиста-нахабу

Власники машин із підробленими техпаспортами й дорученнями щодня випробовують пильність українських митників та прикордонників,будь-що намагаючись проскочити з окупованого Криму на материк.

Але один з таких «експериментаторів» просто шокував увесь КПВВ «Чонгар» небаченим нахабством.

Громадянин України намагався вивезти з анексованого півострова «Ауді А6», чий номер узагалі був відсутній у державній базі даних.

Машина з таким vіn-кодом іще 2013 року виїхала з України до Литви і до нашої країни не поверталася. Як вона взагалі опинилася у Криму — загадка. Але й це ще не все.

Пред'явлене її водієм доручення на право тимчасового керування іномаркою та свідоцтво про її реєстрацію виявилися виданими... на інший тип автомобіля того ж виробника! Ще й прізвище в дорученні на право керування «Ауді» не збіглося з прізвищем у громадянському паспорті, додають у прес-службі Херсонської митниці ГУ ДФС області.

Тож «мандрівний» автомобіль вилучили, а суд може ухвалити рішення про його конфіскацію. Ще й штраф у розмірі повної вартості транспортного засобу випишуть.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Голос України"

Фото надане прес-службою Херсонської митниці

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів