Співаковський повідомив для ХДУ приємну звістку

Днями у Херсонському державному університеті отримали приємну звістку з німецького міста Касселя...

"Наш давній друг і партнер Вінгфрід Морлок, який є одним із керівників Євангельского Фрьобельсемінару, надіслав підтвердження, що у травні неодмінно приїде в Херсон для того, щоб узяти участь у врочистостях із нагоди 40-річчя факультету дошкільної та початкової освіти (ФДПО) ХДУ.

Тісна співпраця херсонських викладачів і студентів із німецькими колегами по впровадженню методики Ф.Фрьобеля в Україні триває ще з початку 2000-х років. І є невід'ємною частиною 40-річної історії цього факультету.

Те, що починалося просто як цікаве міжнародне партнерство вже давно переросло в дружбу, щирі людські стосунки. Тож для всіх нас це велика радість, що, попри щільний робочий графік, один із керівників Фрьобельсемінару приїде в Херсон, щоб особисто привітати колектив факультету зі святом.

У своєму листі пан Морлок повідомив ще одну приємну новину - про початок нового спільного проекту із факультетом, на базі дитячого садочку № 76 «Вишенька». Ідея ця виникла ще рік тому, у травні.

Тоді, під час свого візиту до Херсона німецькі колеги відвідали цей заклад, поспілкувалися з педагогами, які тут працюють, побачили підтримку з боку керівництва нашого міста...

Та головну роль у прийнятті позитивного рішення по «Вишенці», думаю, відіграло те, що перший спільний проект по провадженню педагогіки Фрьобеля - на базі херсонського дитсадка №33 - виявився вдалим і цікавим для обох сторін.

Цей проект триває вже більше трьох років і, за свідченням німецьких колег, чимало сприяв збагаченню спадщини великого німецького педагога сучасним практичним досвідом.

І от, повідомив пан Морлок, незабаром стартує новий спільний проект. На його впровадження організація «Антоновка», яку він очолює, виділяє 6 тис. євро (5 тис. євро для закупівлі дитячому садочку необхідного інвентарю та обладнання, а 1 тис. євро піде на придбання інтерактивної дошки для факультету).

Щиро вітаю із цим колег із факультету дошкільної та початкової освіти. Черговий спільний проект із знаним у всьому світі Фрьобельсемінаром є насамперед визнанням вашого високого професіоналізму. Це свідчення великої взаємної довіри.

Бажаю вам успіхів! Вірю, що новий міжнародний проект також буде вдалим і принесе користь обом сторонам", - впевнений народний депутат України Олександр Співаковський

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів