Співаковський: У нас все-таки правова держава...

Впевненість у цьому народний депутат України Олександр Співаковський висловив вчора, 9 березня, під час особистого прийому громадян у Херсоні:

"...проводив особистий прийом громадян. Вже нібито звик до того, що до моєї громадської приймальні люди йдуть з найрізноманітнішими питаннями, які охоплюють, напевне, весь спектр проблем цього недосконалого світу.

Та на особистий прийом, вже помітив, приходять з особливо кричущими випадками проявів несправедливості і після того, як пройдені всі можливі «кола пекла». Тому зневірені громадяни покладаються на народного депутата вже як на останню надію.

Саме в такі моменти особливо гостро відчуваєш, як мало у нас, народних обранців, дійсно ефективних важелів вирішення проблем своїх виборців. І якими насправді слабкими виявляються ці важелі перед «системою кривосуддя», «бєспредєлом» правоохоронців чи таким собі місцевим «царьком», який навіть із сусідами вибудовує стосунки за принципом «правий той, у кого більше прав».

Один із сьогоднішніх випадків був саме такий, в ньому переплелося все перераховане разом. Та нічого, все одно спробуємо домогтися справедливості, навіть із такими недосконалими важелями.

Зі своїми юристами я вже включився в процес. У нас все-таки правова держава і такого не може бути, щоб для когось закони були не писані.

Загалом під час особистого прийому сьогодні встиг прийняти лише 4 громадян, бо проблеми, з якими звернулися люди, в основному давні, навіть застарілі, і потребують глибокого вивчення. Але в кожному випадку робитиму все від мене залежне, щоб допомогти", - запевнив Олександр Співаковський.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів