Автобуси, про які на Херсонщині не чули

Щире здивування викликало серед сільських голів Горностаївського району повідомлення про укладання договорів на обслуговування низки автобусних маршрутівкерівництвом області.

З'ясувалося, що місцеві жителі взагалі не знають про існування деяких із них. Вони стверджують, що автобуси як не ходили до них, так не ходять і досі.

— Облдержадміністрація поінформувала нас про укладання в січні п. р. договорів терміном на 5 років про обслуговування наступних автобусних маршрутів: Велика Благовіщенка — Херсон (ТОВ «Іксора»), Нова Благовіщенка — Горностаївка, Новоєлизаветівка — Горностаївка, Заводівка — Херсон, Старолук'янівка — Херсон, Козачі Лагері — Херсон, Лопатки — Каховка (ТОВ «Компанія «Югтранс»). Усі ці марш­рути пройшли конкурсний відбір. Але чи ходять зазначені автобуси — велике питання. Тож дуже прошу сільських голів інформувати нас про дотримання перевізниками графіків маршрутів. Бо часто перевізники кажуть: «Ми у вас їздити не будемо, бо погані дороги». А коли проходить конкурс, вони чомусь радо зголошуються брати в ньому участь, — за­значив голова Горностаївської райради Сергій Карпеченко.

Як наголосив голова райдержадміністрації Олександр Єрохін, усі вищеназвані маршрути вже з січня повинні постійно обслуговуватися.

До речі, питання щодо діяльності перевізників виникають не лише у Горностаївському районі. Так, голова Генічеської РДА Олександр Воробйов днями заявив про розірвання договору з новокаховським ТОВ «Компанія «Югтранс» про обслуговування маршрутів на території району. Причиною цього рішення стало «систематичне невиконання рейсів, низька якість обслуговування пасажирів і відсутність реагування на чисельні звернення РДА».

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів