Херсонські митники вилучили фірмові джинси зі Стамбулу

Як щойно повідомив в.о. начальника Херсонської митниці ДФС Михайло Закалінський, в пункті пропуску аеропорт «Херсон» працівники Херсонської митниці ДФС затримали партію джинсів із Стамбулу відомих виробників «Zilli», «DSQUARED2», «Climber Jeans» та інших.

В залі прильоту через «червоний» коридор громадянин України авіарейсу «Стамбул-Херсон» задекларував особисті речі – джинси чоловічі – 38 штук.

Однак, під час митного огляду окрім заявлених речей митники виявили ще 30 штук незадекларованих джинсів різного кольору та розмірів виробництва «Zilli», «DSQUARED2», «Climber Jeans» та інших.

За порушення митних правил складено протокол за статтею 472 Митного кодексу України. Товари вилучено. Їх вартість буде встановлена додатково. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Довідково: Стаття 472. Незаявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, які підлягають обов'язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією зазначених товарів, транспортних засобів.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів