І терпить же земля таких вандалів?!

Цього вівторка наш активний читач сповістив редакцію про те, що на міській набережній, в районі вулиці Курортної (Карла Лібкнехта),вщент розбито дві лавочки з бетонною основою!

Ми знайшли це місце і сфотографували сумну картину – одну лавочку потрощено повністю, перекинуто ще й вигнуто арматуру каркаса, іншу серйозно пошкоджено, і ремонту вона вже не підлягає. Крім того, чиясь лиха рука «обдерла» дерев'яне покриття сидіння на п'ятьох лавочках, які стоять вздовж алеї кохання. Тепер з бетонної основи небезпечно стирчать цвяхи.

Років з десять тому, коли міська рада встановлювала такого типу лавочки, було вирішено, що вони будуть виготовлені з бетону – щоб не вкрали, не поламали, не здали на металобрухт. Виявляється для хуліганів та вандалів це не завада. І не полінилися докласти величезних зусиль, щоб понищити бетонну основу! Соромно, скадовчани! Вашу енергію – та й на благо б міста!

Чорноморець

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів