На Херсонщині резерв земельних ділянок для учасників АТО – 3,5 тисячі гектарів

На Херсонщині резерв земельних ділянок сільськогосподарського призначення для учасників АТО складає понад 3,5 тисячі гектарів

Для забезпечення потреб учасників антитерористичної операції та членів родин загиблих воїнів фахівці Держгеокадастру Херсонської області зарезервували на території Херсонщини понад 3,5 тис. га із земель державної власності сільськогосподарського призначення. З них 3489,7 га – для ведення особистого селянського господарства та 28,2 га – для індивідуального садівництва.

Найбільше земельних масивів зарезервовано у Каховському – 722,6 га, Голопристанському – 547,9 га, Чаплинському – 277,4 га та Великоолександрівському районах Херсонської області – 220,2 гектара.

При цьому, на сьогоднішній день 1869 військовослужбовців Херсонщини вже отримали дозвільні документи на отримання у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 2869,8 гектара.

Довідково: Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз'яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Прес-служба Держгеокадастру
e-mail: press@land.gov.ua
244-82-53

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів