Співаковський про конфлікт інтересів в освітніх закладах на місцях

Народний депутат України Олександр Співаковський вважає, що неприйняття законопроекту 5240 призведе до знищення такої ланки освіти,як технікуми і коледжі.

Про це під час Погоджувальної ради наголосив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», перший заступник голови Комітету з питань науки та освіти Олександр Співаковський.

«Хочу подякувати, що поставили 4 освітні закони до порядку денного на цьому тижні, і пояснити важливість прийняття законопроекту № 4416. Це не освітній закон, але він врегульовує питання конфлікту інтересів, які є наразі у зв'язку з децентралізацією.

Сьогодні місцеві депутати можуть самі приймати рішення, куди витрачати кошти, адже більшість з них директори або заступники комунальних підприємств.

Але після цього їх ще перевіряють, як вони витрачають ці кошти, і тут виникає конфлікт інтересів, тому, прошу прийняти цей закон, аби зняти це проблемне питання на місцевому рівні...», - наголосив народний депутат.

«Також на цьому тижні варто прийняти законопроект 5240 про внесення змін до закону "Про вищу освіту" щодо освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст", який важливо прийняти, в іншому випадку ми маємо зрозуміти, що до 1 вересня у нас усі технікуми і коледжі або будуть ПТУ, або будуть університетами.

Це означає, що ми власними руками знищимо цю ланку освіти. Тому законопроект 5240 повинні прийняти негайно»,наголосив народний депутат Олександр Співаковський.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів