Андрій Гордєєв про стратегічні напрямки розвитку Херсонщини

Вчора, 16 лютого, за результатами презентації планів розвитку Херсонської області під час засідання колегії ОДА очільник області Андрій Гордєєв провів брифінг для журналістів місцевих ЗМІ та власкорів всеукраїнських видань.

Він підкреслив, що облдержадміністрацією проведена масштабна робота, кожний профільний заступник голови відповідав за визначення стратегічних напрямків розвитку області.

Голова облдержадміністрації зауважив, що найголовнішим в соціальній сфері є формування людського капіталу. Адже потреба в нових фахівцях спостерігається у всіх галузях: «Тільки в закладах освіти області у 2017 році необхідно близько 1500 працівників. Саме тому ми зараз готуємо проект «Людський капітал», де сформуємо за рахунок яких джерел область буде забезпечена робітничими кадрами».

Також він резюмував стосовно напрямків розвитку медичної галузі, якими є формування госпітальних округів та створення їх структури, центрів екстреної медичної допомоги в районах за забезпечення їх машинами швидкої допомоги.

Журналістів цікавило також питання стосовно обороноздатність Херсонщини. Андрій Гордєєв підкреслив, що це один з важливих напрямків розвитку області: «Херсонщина є передовою областю з організації формування загонів територіальної оборони, які були розгорнені по всій області.

Така робота була високо оцінена Генштабом та Міністерством оборони України. Тому зараз за нашою практикою це проваджується по всій території держави. Ми змогли організувати цей процес не за бюджетні кошти та будемо продовжувати його й у наступному році».

«Головна мета проведення колегії в такому форматі, щоб напрямки, в яких буде рухатися область, були донесені до кожного пересічного херсонця, а також голів рад всіх рівнів, керівників райдержадміністрацій, об'єднаних територіальних громад, які зможуть внести свої пропозицій до планів розвитку області та приймати участь у їх реалізації», - резюмував Андрій Гордєєв.

Відділ оперативної інформації Херсонської ОДА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів