Євген Єрашов: Служба зайнятості за легальне працевлаштування

У Херсонському обласному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних з питань легалізації праці та трудової міграції.

«Сьогодні багато шукачів роботи Херсонщини їдуть працювати за кордон. І це цілком нормально, адже трудова міграція існує в усьому світі»,- зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов під час семінару.

Під час заходу, у роботі якого взяли участь керівник Європейського центру інформації Ігор Литвин та представник ТОВ "Українська міжнародна публічна група" Вікторія Кононенко, обговорювались проблемні питання з якими зіштовхуються заробітчани, а це: недобросовісні посередники на ринку праці, тяжкі умови праці та відсутність будь-яких гарантій, тощо. Як не стати жертвами шахраїв, як захистити себе, перебуваючи в іншій країні, які кроки слід зробити щоб отримати легальну роботу за кордоном, про це йшлося під час роботи семінару.

«Служба зайнятості, як представник держави, готова до проведення таких спільних заходів з усіма зацікавленими сторонами. Ми будемо проводити активну роз'яснювальну роботу серед наших громадян для підвищення рівня їх знань у сфері трудового права, знайомити із законодавством інших країн, надавати допомогу у легальному працевлаштуванні», - наголосив Євген Єрашов.

Відділ організаційно-інформаційної роботи
та архівної справи ХОЦЗ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів