Взаємодія органів влади Херсонщини з Меджлісом кримських татар

Такою була тема круглого столу, який пройшов вчора, 30 січня у Генічеському районі Херсонської областіза участі Андрія Гордєєва, Рефата Чубарова, представників Херсонської ОДА, Генічеської РДА та Меджлису кримсько-татарського народу.

На засіданні було підведено підсумки виконання державної програми з поселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були примусово виселені з території України радянською владою.

Зокрема, було отримано 4,6 млн. грн на покращення інфраструктури й умов проживання як кримських татар, так і всіх мешканців Генічеського району: "За ці кошти будуть профінансовані об'єкти соціально-культурної сфери Генічеського району: будинки культури, дитячі садочки та школи Генічеська, Новоолексієвки, Щасливцевого, Чонгару та інших, - зазначив Андрій Гордєєв.

- Дякую народним депутатам, і особливо Рефат-ага, за підтримку цієї державної програми та активну участь в розвитку Херсонщині".

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв разом із народним депутатом Рефатом Чубаровим урочисто вручили головам сільських та селищних рад грошові сертифікати для покращення матеріальної бази шкіл, дитячих садків, медичних закладів Генічеського району.

Також голова Херсонської обласної адміністрації узяв участь в презентації придбаного обладнання у КЗ «Центральна районна лікарня» на суму 1,9 млн. за державною програмою.

"Українці та кримські-татари сьогодні кримські-татари об'єднані ідеєю розвитку України та майбутньої деокупації Криму", - підсумував результати зустрічі Андрій Гордєєв.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон