Гордєєв: Ворог боїться правди, а значить ми на вірному шляху

Вежа, з якої Україна здійснюватиме телевізійне мовлення на територію Криму, продовжує будуватися на Чонгарі і вже сягає висоти в 116 метрів!

У наших планах – 150-метрова споруда на кордоні з окупованим Кримом. Наше завдання – відновлення трансляції українських національних телеканалів на півострові.

У Криму та РФ з цього приводу вже спостерігається справжня істерика. Лунають навіть погрози знищити телевежу, яку російські ЗМІ вже назвали... «американською» променевою баштою)).

Ворог боїться правди, а значить ми на вірному шляху. Крок за кроком ми рухаємося до реінтеграції інформаційного простору Криму.

У червні 2016 року ми вже відновили українське радіомовлення у Криму з іншої вежі поблизу адмінкордону.

У вересні провели пряму лінію із кримчанами в радіоефірі. На черзі – повернути Україні телевізійний простір на території півострова.

Люди у Криму мають знати правду про війну та інформацію про життя України без кремлівської брехні. І ми виконаємо це завдання, пропри погрози та нісенітниці окупантів.

У Джанкої, Червоноперекопську та Сімферополі скоро лунатиме «Слава Україні», а згодом і «Героям слава!»

Андрій ГОРДЄЄВ

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон