ОПОРА навчала херсонців економії

26 грудня в одному з мікрорайонів Херсону за ініціативи Громадянської мережі ОПОРА відбулася вулична акція, спрямована на інформування мешканців міста щодо особливостей енергозбереження.

Активісти розповсюджували інформаційні буклети з порадами про те, як можна завдяки простим порадам зберегти воду, світло та тепло в своїх оселях. Херсонці залюбки брали з собою брошури, додатково цікавилися питаннями створення ОСББ та фінансової підтримки утеплення будинків.

«Я намагаюсь завжди відповідально ставитись до збереження енергоресурсів. Наприклад, одразу замінив старі водопровідні труби на нові, пластикові. Адже в металевих було багато дірок і просто в землю витікала вода.

Також замінив звичайні дерев'яні вікна на металопластикові, з енергозберігаючою плівкою», – розповів пан Валерій, один з учасників акції.

«Саме під час вуличних акцій можна охопити багато людей для інформування про методи економії енергоресурсів. Тому ОПОРА часто проводить такі заходи в різних районах Херсону», – зазначила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітта Олійник.

Плакати з порадами, які отримували учасники заходу, підготовлені в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Аелітта Олійник,
Місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів