Ректор ХДУ відзвітував перед трудовим колективом

26 грудня в актовій залі Херсонського державного університету відбулася Конференція трудового колективу.

У достатній для кворуму кількості на заході зібралися керівники адміністративної ланки навчального закладу, декани факультетів, члени Конференції, а також викладачі, співробітники та студенти.

На порядок денний було винесено два основні питання: звіт ректора ХДУ за 2016 рік та затвердження складу Конференції трудового колективу на 2017-2022 роки.

Захід розпочався з обрання робочої президії, до складу якої увійшли: ректор Василь Стратонов, проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко, проректор з наукової роботи Сергій Омельчук, проректор з міжнародних зв'язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова, проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов, проректор з матеріально-технічного розвитку та інфраструктури Віра Галунько, головний бухгалтер Ігор Башинський, голова профспілкового комітету співробітників Вікторія Коваль. Крім того, було обрано головуючого, секретаря та лічильну комісію.

Згідно регламенту роботи Конференції перед присутніми виступив ректор університету В.Стратонов. На початку виступу він подякував колективу вишу та зазначив, що наступного року 100-річчя Херсонського державного університету буде відзначено на державному рівні.

У своєму звіті очільник вишу торкнувся питань змін у кадровому складі університету, науково-дослідної та виховної роботи, акредитації та відкриття нових спеціальностей, міжнародної та виставкової діяльності, розвитку матеріально-технічної бази університету, функціонування студмістечка та поліпшення умов проживання у гуртожитках, оздоровлення студентів та працівників, фінансової діяльності тощо.

В.Стратонов відобразив у своїй доповіді ключові аспекти власної роботи та усіх підрозділів і служб нашого навчального закладу. У свою чергу, члени Конференції трудового колективу одноголосно ухвалили рішення вважати роботу ректора за 2016 рік задовільною.

Другим питання порядку денного значилося затвердження складу Конференції трудового колективу на 2017-2022 роки. Наталія Тюхтенко доповіла присутнім, кого саме було обрано, аби протягом наступних п'яти років представляти інтереси колективу Херсонського державного університету у складі цього колегіального органу. Присутні одностайно позитивно проголосували за цим питанням.

Завершився захід на піднесеній ноті. Насамкінець Василь Стратонов побажав колегам і студентам добре відпочити на наворічні та різдвяні свята і набратися сил для нових здобутків у наступному році.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів