Андрій Гордєєв: Головне - це бажання працювати на благо Херсонщини

Такими словами, сьогодні, 21 грудня на колегії Херсонської ОДА голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв представив програму економічного, соціального та культурного розвитку Херсонщини на 2017 рік.

Як зазначила, у ході розгляду цього питання, заступник директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Ірина Пшенична – у 2016 році соціально-економічний розвиток області характеризувався відновленням позитивної динаміки промислового виробництва, поліпшенням ситуації у будівельній галузі та у сфері залучення інвестиційних ресурсів, фінансової спроможності місцевих бюджетів, уповільненням інфляційних процесів.

З метою максимального використання економічного потенціалу області визначено наступні пріоритети, які були озвучені на колегії: підвищення доданої вартості продукції агропромислового комплексу;нарощування промислового виробництва;енергозбереження, альтернативна енергетика; розвиток туристично-рекреаційного комплексу; покращення інвестиційного іміджу області.

Всього Програмою передбачено 33 напрямки з набором конкретних завдань, які необхідно здійснити у 2017 році.

Серед напрямків: зміцнення територіальної оборони в області; поліпшення якості доріг, підтримка розвитку соціальної сфери, спортивної інфраструктури; збереження національних традицій та звичаїв, забезпечення розвитку культурного простору; поліпшення екологічної ситуації на території області.

«У порівняні з цим роком, у 2017 році фінансування буде збільшено на 40% це дасть новий поштовх для розвитку області, але головне це бажання кожного працювати на благо Херсонщини», – зазначив перед голосуванням голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

В результаті, Програма економічного, соціального та культурного розвитку Херсонщини на 2017 рік на колегії Херсонської ОДА була проголосована одноголосно.

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон