Економити бюджетні гроші в Херсоні ніхто не збирається

Такий висновок зробив вчора, 20 грудня на засіданні бюджетної комісії Херсонської міської ради її голова Андрій Дмитрієв

Андрій Дмитрієв так прокоментував журналістам підсумки трьохгодинного обговорення депутатами бюджетних питань:

"По-перше, від наміру придбати тролейбуси дехто так і не відмовився, про що свідчать Зміни до бюджету на 2016 рік, які були подані на засідання комісії. З цього документу стало зрозумілим, що планується придбання 3 тролейбусів.

По-друге, вливання бюджетних коштів в комунальні підприємства будуть продовжуватися. Зокрема, 1 млн. 206 тисяч гривень планується передбачити на підтримку комунальних ЖЕКів.

А «фаворитом» в гонці на отримання грошей з бюджету було сьогодні КП «Дніпровський», яке вже отримало 1 млн 930 тисяч гривень фінансової підтримки, і ще 450 тисяч йому не вистачає.

Отже, як бачимо, економити ніхто не збирається, при тому, що більше 400 мільйонів гривень з власних надходжень ми повинні спрямувати в бюджеті 2017 року на захищені статті для дофінансування медичної та освітянської галузей у зв'язку зі змінами бюджетного законодавства.

До того ж, згідно бюджетного запиту від управління освіти, необхідно ще додаткових 40 мільйонів гривень до існуючого проекту, і було величезне бажання бюджетної комісії знизити фінансове навантаження на батьків та забезпечити за рахунок бюджету придбання для закладів освіти дезінфікуючих засобів та засобів власної гігієни. Будемо далі шукати резерви для більш повного фінансування освіти та медицини.

Серед позитивних моментів хочу зазначити рішення, підтримане депутатами, членами бюджетної комісії про виділення 475 тисяч гривень для спортивних шкіл міста на проведення змагань та спортивних заходів. Також депутатами було ініційоване створення робочої групи по договору сервітуту щодо легалізації роботи МАФів на території міста", - зазначив голова бюджетної комісії Херсонської міської ради Андрій ДМИТРІЄВ.

За матеріалами "Самопоміч" - Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон