Свято української книги у Херсоні

Два дні у кіноконцертній залі «Ювілейний» тривало Свято Книги. Перший Південний фестиваль книги і читання «Книжковий Миколай – 2016» - відбувся.

На всіх, хто відвідав дійство, чекали зустрічі з українськими письменниками, театральні вистави, поетичні читання, презентації книг, різноманітні майстер-класи. І, головне, – можна було познайомитись і придбати сучасну і ошатну українську книгу. Видавництва зі Львова, Харкова, Києва, Миколаєва та Вінниці презентували свою продукцію.

«Своє дитинство я багато часу проводив з книгою і знаю, що діти, які полюбляють читати, гармонійно розвиваються як особистості. Дякую гостям і видавництвам, які завітали на наш фестиваль, за можливість ознайомитись з новими книжками та авторами»,- зазначив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв на відкритті фестивалю.

Фестиваль завжди – це зустрічі. На «Книжковому Миколаї» – зустріч із новою книгою, яка може стати надійним порадником і другом. А ще – можливість поспілкуватись з її автором, який вклав у свій твір частину душі, думок, мудрості.

«Познайомилась із Марією Чумарною – поетесою, журналісткою, громадською діячкою, педагогом. Це видатна жінка нашої епохи, творча, мудра людина, – поділилась враженнями від фестивалю секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко – Позитивні емоції і відгук у душі викликають багато українських видань. Особливо вражають дитячі книжки за змістовим наповненням і яскравим оформленням».

Перший Південний фестиваль «Книжковий Миколай» зібрав творчі колективи в одному часі і просторі. Театральні постановки, декламування віршів переможців поетичного конкурсу і звучання української пісні – колядок, різдвяних пісень, бардівської пісні у виконанні автора Зиновія Медюха.

«Книжковий Миколай» зробив херсонцям дарунок – Свято книги і творчості, яке, сподіваємось, продовжиться і наступного року.

За матеріалами "Український Південь"

Фото: Анна Лисовая

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон