Прокурор погорів на хабарі

Прокурор погорів на хабарі
При отриманні хабара під час святкування свого професійного свята просто на робочому місці був затриманий заступник керівника Каховської місцевої прокуратури.

Під час обшуку в його кабінеті було вилучено 300 тисяч гривень, які прокурор отримав від місцевого підприємця за за­криття кримінального провадження щодо самовільного заволодіння земельною ділянкою і самовільного будівництва.

З заявою про вимагання хабара до правоохоронців звернувся сам підприємець, проти якого було порушено кримінальну справу за матеріалами управління СБУ у Херсонській області.

Побоюючись бути затриманим на хабарі, прокурор без кінця змінював умови і місце зустрічі для передачі грошей, а також суму хабара, яка іноді сягала 500 тисяч гривень. Як повідомляє прес-служба СБУ, затримати прокурора на гарячому вдалося спільними зусиллями Служби безпеки і Генеральної прокуратури України.

Як прокоментував генеральний прокурор України Юрій Луценко, за 6 місяців року ГПУ було звільнено з посад понад 160 осіб керівного складу, в тому числі 28 співробітників прокуратури, яких затримали при отриманні хабарів.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів