Прокурор погорів на хабарі

При отриманні хабара під час святкування свого професійного свята просто на робочому місці був затриманий заступник керівника Каховської місцевої прокуратури.

Під час обшуку в його кабінеті було вилучено 300 тисяч гривень, які прокурор отримав від місцевого підприємця за за­криття кримінального провадження щодо самовільного заволодіння земельною ділянкою і самовільного будівництва.

З заявою про вимагання хабара до правоохоронців звернувся сам підприємець, проти якого було порушено кримінальну справу за матеріалами управління СБУ у Херсонській області.

Побоюючись бути затриманим на хабарі, прокурор без кінця змінював умови і місце зустрічі для передачі грошей, а також суму хабара, яка іноді сягала 500 тисяч гривень. Як повідомляє прес-служба СБУ, затримати прокурора на гарячому вдалося спільними зусиллями Служби безпеки і Генеральної прокуратури України.

Як прокоментував генеральний прокурор України Юрій Луценко, за 6 місяців року ГПУ було звільнено з посад понад 160 осіб керівного складу, в тому числі 28 співробітників прокуратури, яких затримали при отриманні хабарів.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон