Херсонський аеропорт рулить!

Сьогодні, 13 грудня в аеропорту «Херсон», за участі голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва, відбулась урочиста здача в експлуатацію руліжної доріжки А-1, на яку вже зайшов перший літак.

«Вже розпочато роботи з реконструкції перону, яку планується завершити цього року. Аеропорт, послугами якого на сьогодні скористались більше 200 тис. пасажирів це розвиток інфраструктури та можливість залучити туристів на Херсонщину.

Це інвестиції та 100 млн. грн, податки з яких надходять до нашого бюджету», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв. Він подякував Андрію Путілову, який на посаді голови ОДА підтримав процес реконструкції аеропорту, депутатам обласної ради та усій команді, яка доклала багато зусиль на урядовому та місцевому рівнях.

Здача в експлуатацію руліжної доріжки - це завершення чергового етапу робіт з реконструкції аеропорту, розпочатої ще в листопаді 2015 року на замовлення комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської облради.

Загальна вартість проекту реконструкції складає 98 млн грн, виділених з державного фонду регіонального розвитку, 10% з яких профінансовано з обласного бюджету. Проектом передбачено будівництво двох рульожних доріжок, реконструкцію перону та дренажної системи, що дасть змогу приймати літаки на ночівлю, що відповідно збільшить число рейсів та забезпечить більш зручний для пасажирів графік польотів.

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів